Hotele na Capri – gdzie zamieszkać na wyspie

Hotele na Capri są z reguły ładne, komfortowe, ale stosunkowo drogie.

Hotele na Capri

Wyspa Capri podzielona jest na dwie części na: Capri (część wschodnia) i Anacapri (część zachodnia), a ceny noclegów uzależnione są od lokalizacji hotelu.

Tańszą częścią wyspy jest Anacapri. W tej części ceny noclegów rozpoczynają się najczęściej do 400 – 500 zł za dwie osoby. Do Anacapri dojechać można taksówką lub komunikacją miejską, kursującą zarówno z Capri, jak i z portu Marina Grande.


Część Capri to najczęściej droższe hotele i pensjonaty, a także bardzo ekskluzywne, a co za tym idzie bardzo drogie. W części tej należy liczyć się z wydatkiem 500 – 1200 zł za noc. W ofercie dostępne są również droższe zakwaterowania, zapewniające gościom maksimum luksusu. Najdroższe hotele usytuowane są przy Marina Piccola i w okolicach La Piazzetta.

Chcąc znaleźć stosunkowo niedrogi hotel i w ciekawej lokalizacji, warto dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem. Również przed i po letnim sezonie ceny hoteli spadają.

Poszukując noclegu warto zapoznać się z ofertą hotelową na sprawdzonych stronach tj.: Booking.com i innych.Spodobał Ci się wpis? Pamiętaj proszę o stronie, polub, podziel się :) Dziękuję!


WYNAJEM SAMOCHODÓW - tanie i sprawdzone oferty: Rentalcars.com


Zobacz także

  • Tags: